Onze Huisartsen voor zorgprofessionals

Wie is Wie

Raad van Afgevaardigden

De Raad van Afgevaardigden bestaat uit vertegenwoordigers (huisartsen) namens de aangesloten Hagro’s (op lokaal niveau georganiseerde huisartsengroepen) en de Wagro (organisatie van waarnemende huisartsen).

Bestuur

Voorzitter en Belangenbehartiger
R.V. (Raymond) Wetzels

Secretaris, aandachtsgebied '1e en 2e lijn'
H.D.C. (Carien) Kloek

Penningmeester, aandachtsgebied 'ICT' en 'KEI'
M.Th.W. (Marijn) van der Velden

Lid, aandachtsgebieden 'Huisartsendienst'  
P. (Patrick) Poels

Lid, aandachtsgebieden 'Ketenzorg' en 'GGZ'
G.V. (Guido) Rommens

Raad van Commissarissen

Voorzitter, lid commissie Financiën
E.C.M. (Edo) de Jaeger

Lid, commissie Kwaliteit & Veiligheid
J.H.J.M. (Hans) Uijen

Lid, voorzitter commissie Financiën
L.E. (Leontine) Verhoeven

Lid, commissie Kwaliteit & Veiligheid
H. (Hanneke) van Essen

Directie

Algemeen Directeur
H. (Eric) Scheppink

Managementteam

Bestuurssecretaris
H. (Henrieke) de Wit
hwit@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)


Manager Huisartsendienst Arnhem
H.G.J. (Henk) Meussen
hmeusen@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)


Manager Ketenzorg
C. (Clary) te Velde
cvelde@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)


Manager Financiën & Bedrijfsvoering
B. (Bard) Evers
bevers@onzehuisartsen.nl, (06-51255022)

Patiënten Adviesraad

F.H. (Fedde) Makkinga (voorzitter)
J.A. (Joke) van Galen
A.J. (John) Jansen
A.L.A. (Anne) Cardinaals
H.P. (Helene) den Breeker
Secretariaat

info@onzehuisartsen.nl
026 - 389 96 50

D. (Dinie) van den Muijsenberg (Roostering Huisartsen)
dmuijsenberg@onzehuisartsen.nl

I. (Ilse) Mulder
imulder@onzehuisartsen.nl

W. (Wilma) Wijers
wwijers@onzehuisartsen.nl

Y. (Yvonne) Draad
ydraad@onzehuisartsen.nl

Scholingen

Scholingscoördinator
J. (Judith) Slof
jslof@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

I. (Ineke) Regterschot 
iregterschot@onzehuisartsen.nl of scholingen@onzehuisartsen.nl

Ketenzorg


Praktijkconsulent regio Arnhem-Noord, Expertisegebied Ouderenzorg
S. (Suze) Teunissen
steunissen@onzehuisartsen.nl, (06-13598426)

Praktijkconsulent regio Arnhem-Zuid, Expertisegebied Diabetes/CVRM
K. (Karin) Willemsen
kwillemsen@onzehuisartsen.nl, (06-23933382)

Praktijkconsulent regio Overbetuwe en Lingewaard, Expertisegebied COPD/Astma
M. (Merel) Wiltink
mwiltink@onzehuisartsen.nl, (06-10925421)

Praktijkconsulent regio Overbetuwe, Expertisegebied Diabetes/CVRM
K. (Karin) Willemsen
kwillemsen@onzehuisartsen.nl, (06-23933382)

Praktijkconsulent regio Veluwezoom, Expertisegebied CVRM
M. (Martine) Groot Zevert
mgrootzevert@onzehuisartsen.nl, (06-13599015)

Praktijkconsulent regio Overbetuwe
S. (Simone) Kwant
skwant@onzehuisartsen.nl, 06-83800911

Praktijkconsulent regio Liemers
M. (Monica) Westra
mwestra@onzehuisartsen.nl, 06-13805775

Kaderarts Diabetes
N. (Nellie) Jans
njans@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts COPD/Astma
P. (Patrick) Poels
ppoels@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts COPD/Astma
J. (Jacob) van Dijke
m.van.dijke3@freeler.nl, (026-3899650)

Kaderarts CVRM
K. (Kirsti) Jakobs
kjakobs@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts Ouderenzorg
A. (Agaath) Vreeling
avreeling@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Huisartsendienst

Kaderarts Spoedzorg
I. (Inge) Nuijten
inuijten@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts Kindermishandeling en Huiselijk Geweld
A.S.M. (Anita) Kraak
akraak@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

GGZorg

Consulent GGZ
J. (Jet) Driessen
jdriessen@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts GGZ
N. (Noor) Pelger
npelger@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Teammanager POH-GGZ
K. (Karen Rekers)
krekers@onzehuisartsen.nl(026-3899650)

Financiën

Controller (Ketenzorg & GGZorg)
J. (Jolande) Oortwijn
joortwijn@onzehuisartsen.nl

Controller (Onze Huisartsen, Huisartsendienst & KEI)
M. (Marian) Quint
mquint@onzehuisartsen.nl

Medewerker Financiële Administratie (Ketenzorg & KEI)
C. (Chris) Horstman
chorstman@onzehuisartsen.nl

Medewerker Financiële Administratie (Onze Huisartsen, Huisartsendienst & GGZorg)
H. (Halil) Kocaoglu
hkocaoglu@onzehuisartsen.nl

Medewerker Financiële Administratie (Onze Huisartsen, Huisartsendienst)
E. (Eveline) Smulders-Fikkers
esmulders@onzehuisartsen.nl

Personeelszaken

Senior P&O adviseur
S. (Simone) Wynia
swynia@onzehuisartsen.nl

Personeelsconsulent
M. (Marjolein) Boerman
mboerman@onzehuisartsen.nl

Jurist Arbeidsrecht
C. (Chris) Miljoen
cmiljoen@onzehuisartsen.nl

Kwaliteit

Beleidsadviseur Kwaliteit & Veiligheid
B. (Bernadette) Dissel
bdissel@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Klachtenfunctionaris
M. (Marieke) Heeneman
klachten@onzehuisartsen.nl

Management assistent Kwaliteit & Veiligheid
U. (Ursula) van Marwijk
umarwijk@onzehuisartsen.nl, 026-3899650

ICT

Teammanager ICT
E. (Erik) Wiersma
ewiersma@onzehuisartsen.nl