Onze Huisartsen voor zorgprofessionals

Wie is Wie

Raad van Afgevaardigden

De Raad van Afgevaardigden bestaat uit vertegenwoordigers (huisartsen) namens de aangesloten Hagro’s (op lokaal niveau georganiseerde huisartsengroepen) en de Wagro (organisatie van waarnemende huisartsen).

Bestuur

Voorzitter en Belangenbehartiger
R.V. (Raymond) Wetzels

Secretaris, aandachtsgebied '1e en 2e lijn'
H.D.C. (Carien) Kloek

Penningmeester, aandachtsgebied 'ICT' en 'KEI'
M.Th.W. (Marijn) van der Velden

Lid, aandachtsgebieden 'Huisartsendienst'  
P. (Patrick) Poels

Lid, aandachtsgebieden 'Ketenzorg' en 'GGZ'
G.V. (Guido) Rommens

Raad van Commissarissen

Voorzitter, lid commissie Financiën
E.C.M. (Edo) de Jaeger

Lid, commissie Kwaliteit & Veiligheid
J.H.J.M. (Hans) Uijen

Lid, voorzitter commissie Financiën
L.E. (Leontine) Verhoeven

Lid, commissie Kwaliteit & Veiligheid
H. (Hanneke) van Essen

Directie

Algemeen Directeur a.i.
W.D. (Willem) Regout

Managementteam

Bestuurssecretaris
H. (Henrieke) de Wit
hwit@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)


Manager Huisartsendienst Arnhem
H.G.J. (Henk) Meussen
hmeussen@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)


Manager Ketenzorg
C. (Clary) te Velde
cvelde@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)


Manager Financiën & Bedrijfsvoering
B. (Bard) Evers
bevers@onzehuisartsen.nl, (06-51255022)

Manager GGZorg
R.M.L. (Richard) Hul
rhul@onzehuisartsen.nl, (06-58739133)

Patiënten Adviesraad

F.H. (Fedde) Makkinga (voorzitter)
J.A. (Joke) van Galen
A.J. (John) Jansen
A.L.A. (Anne) Cardinaals
H.P. (Helene) den Breeker
Secretariaat

info@onzehuisartsen.nl
026 - 389 96 50

D. (Dinie) van den Muijsenberg (Roostering Huisartsen)
dmuijsenberg@onzehuisartsen.nl

I. (Ilse) Mulder
imulder@onzehuisartsen.nl

W. (Wilma) Wijers
wwijers@onzehuisartsen.nl

Y. (Yvonne) Draad
ydraad@onzehuisartsen.nl

Scholingen

Scholingscoördinator
J. (Judith) Slof
jslof@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

I. (Ineke) Regterschot 
iregterschot@onzehuisartsen.nl of scholingen@onzehuisartsen.nl

S. (Sanne) Steintjes
ssteintjes@onzehuisartsen.nl, of scholingen@onzehuisartsen.nl

Ketenzorg


Praktijkconsulent Arnhem-Noord, aandachtsgebied Ouderenzorg
S. (Suze) Teunissen
steunissen@onzehuisartsen.nl, (06-13598426)

Praktijkconsulent Overbetuwe en Lingewaard, aandachtsgebied COPD/Astma
M. (Merel) Wiltink
mwiltink@onzehuisartsen.nl, (06-10925421)

Praktijkconsulent De Liemers, aandachtsgebied CVRM
M. (Martine) Groot Zevert
mgrootzevert@onzehuisartsen.nl, (06-13599015)

Praktijkconsulent Arnhem-Zuid, aandachtsgebied diabetes
M. (Monica) Westra
mwestra@onzehuisartsen.nl, (06-13805775)

Praktijkconsulent Veluwezoom, aandachtsgebied CVRM
M. (Maartje) Struik
mstruik@onzehuisartsen.nl, (06-10043152)

Kaderarts Diabetes
N. (Nellie) Jans
njans@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts COPD/Astma
J. (Jacob) van Dijke
m.van.dijke3@freeler.nl, (026-3899650)

Kaderarts COPD/Astma i.o.
S. (Sandra) Aengevaeren
saengevaeren@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts CVRM
K. (Kirsti) Jakobs
kjakobs@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Projectleider
S. (Simone) Kwant
skwant@onzehuisartsen.nl, (06-83800911)

Projectmedewerker
F. (Fyona) Eil
feil@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Huisartsendienst

Kaderarts Spoedzorg
I. (Inge) Nuijten
inuijten@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts Kindermishandeling en Huiselijk Geweld
A.S.M. (Anita) Kraak
akraak@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

GGZorg

Consulent GGZ
J. (Jet) Driessen
jdriessen@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Kaderarts GGZ
N. (Noor) Pelger
npelger@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Financiën

Controller (Ketenzorg & GGZorg)
J. (Jolande) Oortwijn
joortwijn@onzehuisartsen.nl

Controller (Onze Huisartsen, Huisartsendienst & KEI)
M. (Marian) Quint
mquint@onzehuisartsen.nl

Medewerker Financiële Administratie (Ketenzorg & KEI)
C. (Chris) Horstman
chorstman@onzehuisartsen.nl

Medewerker Financiële Administratie (Onze Huisartsen, Huisartsendienst & GGZorg)
H. (Halil) Kocaoglu
hkocaoglu@onzehuisartsen.nl

Medewerker Financiële Administratie (Onze Huisartsen, Huisartsendienst)
E. (Eveline) Smulders-Fikkers
esmulders@onzehuisartsen.nl

Personeelszaken

Personeelsconsulent
M. (Marjolein) Boerman
mboerman@onzehuisartsen.nl

Jurist Arbeidsrecht
C. (Chris) Miljoen
cmiljoen@onzehuisartsen.nl

Kwaliteit

Beleidsadviseur Kwaliteit & Veiligheid
B. (Bernadette) Dissel
bdissel@onzehuisartsen.nl, (026-3899650)

Klachtenfunctionaris
M. (Marieke) Heeneman
klachten@onzehuisartsen.nl

Management assistent Kwaliteit & Veiligheid
U. (Ursula) van Marwijk
umarwijk@onzehuisartsen.nl, 026-3899650

ICT

Teammanager ICT
E. (Erik) Wiersma
ewiersma@onzehuisartsen.nl 

Functioneel beheerder
S. (Steven) van Geel
sgeel@onzehuisartsen.nl